Site Rengi

Kolayiletisim.com: Iletişimin En Kolay Adresi

Hakkımızda

Herşey bir bankanın müşteri temsilcisini aramakla başladı. Evet bir işlem için ilgili bankanın müşteri temsilcisiyle görüşmek istediğimiz zaman, ne kadar uğraştırıcı bir sistem olduğunu o an anladım. Tuşlara başa basa sonunda aynı noktaya geri dondugumuzu hepimiz az çok yaşamışız.

Bir türlü müşteri temsilcisiyle görüşemedim. Bu yolların ne kadar dolambaçlı olduğunu gördüm ve ınsanların hangi firma ile nasıl kolay iletişime geçebileceği üzerine düşünmeye başladım. Sonucunda bu sistemin benim gibi binlerce insanın mağdur olmasının önüne geçmek amacıyla kurdum.

Aklımıza gelebilecek tüm firmaların, e ticaret sitelerinin, mobil operatörler, internet sağlayıcıları ve dahi devlet kurumların iletişim bilgilerini tek çatı altında toplamak için bu sistemi kurduk. Ayrıca sadece iletişim bilgilerini toplamakla yetinmedik. O firmaların müşteri hizmetleriyle ne kadar kısa sürede iletişime geçilebileceğini, bir sorun olduğunda bir muhattapla ek kısa sürede nasıl iletişime gecilecegine kadar detaylıca anlatıyoruz.